İletişim hedeflerini destekleyen tüm etkinliklerin planlamasından
yönetilmesine, içeriğinin geliştirilmesinden eksiksiz bir şekilde
uygulanmasına kadar tüm sorumluluğun üstesinden gelen ekibimiz, yaratıcı ve yenilikçi 
bakış açısı ve çözümlemeleri ile fark yaratmak üzere çalışmaktadır…

Basın toplantılarından, paydaş etkinliklerine, odak grup organizasyonlarından, motivasyon eventlerine kadar tüm etkinlik içeriklere aynı kusursuzluk hedefi ile bakarak, kurumsal hedeflerinize en uygun sonuç için çalışmaktayız.

Etkinlik ihtiyacınız ve türü ne olursa olsun; içeriğin oluşturulmasından, akış planına, ikram önerilerinden, müzikal içeriğe kadar; sizlerden alınan bilgi doğrultusunda, seçenekleri ile titiz detaylarla organizasyonunuz hazırlanmakta, süreç yönetilmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

Etkinliğin başından bitimine dek; yaratıcı, planlama ve operasyonel becerisi yüksek enerjili ekip sizinle yan yana ve şevkle çalışmaktadır. 

Telekonferans, video konferans, görsel ve işitsel teknolojik altyapıya sahip, konforlu ve işlevsel salonlarımızda; ziyafet davetleri, kahve molaları, kokteyl resepsiyonları, öğle ve akşam yemeklerine kusursuz bir ev sahipliği yapmaktayız.

 Tartışılmaz lezzetleri ile mutfağımız, her detaya titizlikle yaklaşan servis ekibimiz sizler için önem taşıyan her etkinliği, yüksek motivasyonla, verimli ve konforlu hale getirmek ve tamamlamak için hizmet sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için PodyumDavet Satış Departmanı’na 0224 
453 19 95 numaralı telefondan ulaşabilir ya da
 satis@podyumdavet.com adresine 
e-posta gönderebilirsiniz.

Satış Kitimizi incelemek için tıklayınız