Sünnet davetinizin hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesini sağlamak üzere, her biri konusunda profesyonel ziyafet satış yetkililerimiz, davetinizin tüm detaylarıyla birebir ilgilenerek organizasyonunuz boyunca en büyük yardımcınız olacak.

 

Sünnet davetinizi, yaz aylarında gün batımına uzanan  teraslarımızda; kış aylarında ise yüksek tavanlarıyla göz kamaştıran, sütunsuz;  birbirinden farklı kapasite ve işlevselliğe sahip salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız yol haritası başlıklarından yola çıkarak yada ziyafet satış yetkililerimizden yardım alarak davetinizi planlayabilirsiniz.

 

Sünnet Organizasyonunuzda bizi tercih ettiğinizde;

Sizin için özel hazırlanma odalarında konforu deneyimleyebilir;  misafirlerimize özel tadım ve sunum odamızda, tamamı kendi mutfağımızda hazırlanan lezzet dolu menülerimizden seçim yapabileceğiniz gibi, ziyafet satış yetkililerimizin eşlik edeceği prova yemeğinizde organizasyonunuza özel menünüzü de oluşturabilir; pastanızı seçebilir, müzik ve eğlence planlamanızı yapabilirsiniz.

 

Hayatınızın en önemli davetini unutulmaz kılmak için, profesyonel servis ekibimiz ile her detayı sizin yerinize düşünüyoruz.

 

Ayrıntılı bilgi için PodyumDavet Satış Departmanı’na 0224 453 19 95 numaralı telefondan ulaşabilir ya da satis@podyumdavet.com adresine
e-posta gönderebilirsiniz.

 

Copyright 2017 Sente Services